Baldai internetu: kaip išsirinkti sofą-lovą?

Įsikūrinėjant naujus namus ar siekiant atnaujinti jau turimą būstą, greičiausiai, vienas iš pagrindinių aspektų yra sofa lova. Tikime, jog renkantis sofą ne kartą esate gavę patarimą, jog ją reiktų išbandyti ir apžiūrėti fiziškai. Tačiau, ką daryti ir ko griebtis jei jūsų norima sofa lova yra parduodama tik internetu?

 

Sofa lova tinkanti jūsų interjerui

Pirmiausiai, prieš renkantis sofą-lovą apžvelkite savo namus, pasivaikščiokite juose. Supraskite, koks interjeras dominuoja jūsų kuriamoje erdvėje. Atsakykite į klausimus - ar namuose vyrauja šviesa ar kiek tamsesnė spalvų paletė, ar juose jau esantys baldai bus priderinami prie naujosios sofos lovos? Pabandykite įsivaizduoti kaip sofa atrodys jūsų suplanuotoje statyti vietoje. Jeigu nenutuokiate, koks interjeras vyrauja jūsų namuose, patikrinti tai galite čia 

Sofos lovos funkcionalumas

Labai svarbu suprasti ir įsivertinti, kam konkrečiai naudosite savo naująją sofą. Apgalvokite, kiek dažniausiai žmonių ant jos sedės. Ar įsitaisę joje žiūrėsite tik televizorių, ar pasiėmę nešiojamąjį kompiuterį atsakinėsite laiškus? Jeigu sofą naudosite tik savo poreikiams - galite galvoti apie patį minkščiausią variantą, be tiesesnės atramos. Tačiau, jei į namus dažnai užsuka svečių, pravartu, jog sofa būtų stabilesnė atlošo atžvilgiu, kad visiems būtų patogu prisėsti ir palaikyti pokalbį. 

 

Kokius išmatavimus rinktis?

Baldo išmatavimai yra individualus dalykas, priklausantis tiek nuo jūsų asmeniškai, tiek nuo turimo būsto erdvės platybių. Baldai internetu dažniausiai turi aiškiai surašytus išmatavimus, baldų kortelėje. Tad, nepraleiskite šios progos ir susiradę sofos išmatavimus, pamatuokite juos savo erdvėje. Įsivertinkite, ar baldas neužkirs kelio praėjimams, ar nestovės per arti žurnalinio staliuko, televizoriaus ar kitų, aplink esančių baldų. Svarbus ne tik baldo plotis, gylis, bet ir aukštis. Įsivertinkite ar sofa stovės prie sienos, ar kambario viduryje, ar nesirems į ant sienos kabančius paveikslus. Sofa lova turėtų gražiai įsipaišyti bendroje erdvėje, o ne ją „suvalgyti“ ir tapti kambario juodąja skyle.

Sofa ar sofa-lova su miegojimo funkcija?

Kaip ir minėjome anksčiau svarbu įsivertinti, ar sofa naudositės tik jūs, ar ant jos įsitaisys ir daugiau žmonių. Vertėtu apgalvoti ir tai, ar sofa lova bus naudojama kaip miegama vieta svečiams. Tad prieš renkantis, įsivertinkite ar sofa turi miegamą funkciją, ar ši jums iš vis yra reikalinga. Būna atveju, kai sofos lovos miegama vieta yra kiek kietesnė, tad vertėtų apsvarsyti ir antčiužinio įsigyjimą.

Spalvos ir audiniai

Įsivertinkite tai, jog sofa lova taps jūsų norimos erdvės akcentu, kviečiančiu prisėsti ir atsipalaiduoti. Tad, svariai apgalvokite spalvų pasirinkimus ir juos derinkite prie jau turimo arba kuriamo interjero. Toks pats svarbus aspektas kaip spalva yra ir audinys. Renkantis audinius, pagalvokite apie baldo ilgaamžiškuma, tikime, jog jo nesinorės keisti kas metus ar du. Todėl patariame rinktis tokius ilgaamžius audinius kaip liną, tvirtą medžiagą, velvetą. Jeigu turite augintinių, svarbu, jog sofa lova būtų dengta gyvūnams draugišku audiniu. To pasekoje išvengsite augintinio kailiuko nusėdimo ant audinio ar jo pažeidimų nagais.

Tikimės, jog šie patarimai padės jums išsirinkti idealią sofą lovą, kuri ne tik puikiausiai tiks jūsų namų interjerui, o ir sukurs jaukią nuotaiką. Nepamirškite, jog sofa lova turi tapti ne tik gražiu namų akcentu, bet ir funkcionalia bei patogia poilsio vieta.

 

- Comfi.lt

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Star

€499

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Kaprioli

€1 199

€999

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Adele

€699

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Star

€499

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Kaprioli

€1 199

€999

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Adele

€699