Korpusiniai baldai: kaip teisingai išsirinkti spintą savo namams?

Namai yra lyg saugus prieglobstis, kuriame visi trokšta jaustis patogiai ir tvarkingai. Norint pasiekti šį tikslą, daugelis žmonių daug dėmesio skiria interjero dizainui, baldams ir kitiems dekoro sprendimams, kurie padeda išnaudoti turimus plotus. Vienas iš tokių svarbių elementų yra spintos su stumdomomis durimis, kurios gali suteikti daugybę privalumų jūsų namams. Svarbu suprasti, kad spintos gali atlikti įvairias funkcijas, ir jos gali skirtis pagal dydį, stilių ir funkcionalumą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip išsirinkti spintą ir apžvelgsime pagrindinius spintų tipus.

Spintos stumdomomis durimis: nusistatykite savo poreikius.

Pirmas žingsnis yra suprasti, kokią funkciją norite, kad spinta atliktų. Apgalvokite ar norite spintos su stumdomomis durimis, kuri suteiks daugiau vietos laikyti drabužiams, avalynei, knygoms, kitiems daiktams? Norite prieškambario spintos, kuri atstotų dekoratyvinį elementą, o gal užteks ir žavios komodos svetainei? Tiksliai nusistatę savo poreikius, galėsite apsibrėžti tai, kokia spinta jums yra reikalinga. 

prieskambario spintos

Spintos internetu: matmenys ir medžiagos

Suprantame, jog perkant spintą internetu gali kilti įvairių klausimų, o esminis iš jų - dydis ir medžiagos. Spintos stumdomomis durimis pasirinkimas bus geras, jei iš pradžių išsimatuosite vietą, kurioje planuojate ją pastatyti. Būtinai atkreipkite dėmesį į spintos aukštį, plotį ir gylį, kad įsitikintumėte, jog spinta su veidrodžiu tilps jūsų suplanuotoje vietoje. Taip pat svarbu palikti pakankamai vietos, kad durys lengvai atsivertų. Atkreipkite dėmesį į spintos medžiagas. Dažniausiai spintos su stumdomomis durimis būna iš medžio, MDP plokščių arba metalo. Pasirinkite spintą, kurios medžiaga atitinka jūsų poreikius ir ilgaamžiškumo lūkesčius.

Prieškambario spintos: stilius ir funkcionalumas

Pasirinkite spintos stilių, kuris atitiktų jūsų interjero temą. Galite rinktis nuo klasikinio iki modernaus ar net minimalistinio stiliaus. Spintos stumdomomis durimis kaip ir kiti svetainės baldai gali turėti įvairių spalvų ir dekoratyvinių elementų, todėl galite pasirinkti tai, kas jums patinka. Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į spintos funkcionalumą. Jei jums reikia daugybės stalčių ir lentynų organizuoti daiktus, spinta su gausybe vidaus skyrių gali būti puikus pasirinkimas. Jei norite kiek mažesnio spintos su stalčiais varianto - komoda idealus pasirinkimas!

spintos stumdomomis durimis

Populiariausi spintos drabužiams tipai.

Spintos su varstomomis durimis. Spinta su varstomomis durimis yra funkcionalus ir elegantiškas svetainės ar miegamojo baldas, padėsiantis organizuoti daiktus namuose. Tokio tipo spinta ne tik suteikia saugią vietą jūsų daiktams, bet ir prideda išskirtinės išvaizdos jūsų interjerui. Varstomos durys suteikia galimybę lengvai paslėpti daiktus nuo akių ir dulkių, tuo pačiu išlaikant tvarką ir estetišką vaizdą. Spintos su varstomomis durimis gali būti pritaikytos pagal jūsų interjero spalvas ir stilių, todėl jos tampa ne tik funkcionaliu, bet ir dekoratyviniu elementu jūsų namuose. Šis spintos tipas yra universalus ir gali būti naudojamas įvairiose patalpose, nuo virtuvės iki miegamojo ar biuro. Taigi, jei ieškote stilingo ir praktiško sprendimo savo poreikiams, spinta varstomomis durimis gali būti puikus pasirinkimas.

Mūsų rekomendacija:

spintos varstomomis durimis

Spintos su stumdomomis durimis. Spintos su stumdomomis durimis yra modernus ir praktiškas baldas, padėsiantis išsaugoti erdvę ir organizuoti daiktus jūsų namuose. Šios spintos neturi tradicinių varstomų durų, kurios atsidaro į priekį, o turi stumdomas duris, kurios švelniai slysta šonuose. Ši savybė leidžia sutaupyti vietos, ypač mažesniuose kambariuose, kurie turi ribotą erdvę. Spintos stumdomomis durimis yra puikus sprendimas, jei norite išlaikyti tvarką be didesnio erdvės užimtumo. Jos taip pat suteikia interjerui šiuolaikiškos išvaizdos, nes yra modernios. Spintos stumdomomis durimis gali būti naudojamos įvairiose patalpose, įskaitant miegamąjį, virtuvę, biurą ar vonios kambarį. Jos gali turėti įvairius skyrius ir lentynas, taip pat gali būti pritaikytos pagal jūsų interjero stilių ir spalvas. Jei ieškote erdvę taupančio, modernaus ir efektyvaus sprendimo, spintos su stumdomomis durimis gali patenkinti jūsų poreikius.

Mūsų rekomendacija:

spintos stumdomomis durimis

Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas ir suteikė informacijos apie tai, kokie gali būti spintų tipai ir kaip teisingai išsirinkti spintą, skirtą būtent jūsų namams!


 - Comfi.lt


Dienos pasiūlymas

Spinta Astia LUX

€449

€369

Dienos pasiūlymas

Spinta Berma

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Spinta Roda

€599

€499

Dienos pasiūlymas

Spinta Porta

€479

€369

Dienos pasiūlymas

Spinta Marsela

€599

Dienos pasiūlymas

Spinta Mara II

€599

€499

Dienos pasiūlymas

Spinta Astia LUX

€449

€369

Dienos pasiūlymas

Spinta Berma

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Spinta Roda

€599

€499

Dienos pasiūlymas

Spinta Porta

€479

€369

Dienos pasiūlymas

Spinta Marsela

€599

Dienos pasiūlymas

Spinta Mara II

€599

€499