Miegamasis ir miegamojo lovos: kaip išsirinkti tinkamiausią čiužinį?

Ar žinojote, jog miegant vidutiniškai praleidžiame trečdalį savo gyvenimo? Nors šis procesas užima didelę mūsų paros dalį, miego metu mes gauname gausią naudą organizmui. Miegamojo lovos yra vieni iš esminių baldų padėsiančių puoselėti taip svarbų procesą - miegą. Visgi, siekiant gerai išsimiegoti yra pravartu išsirinkti ir tinkamą čiužinį. Prieš investuojant į gerą čiužinį yra svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kuriuose akcentuoja miegamasis, miegamojo lovos ir čiužiniai. Comfi.lt paruošė Jums keletą patarimų, kurie padės išsirinkti tinkamiausią čiužinį Jūsų puikiam miegui.

 miegamasis miegamojo lova ciuzinys

Dvigulės lovos su čiužiniu: minkštas ar kietas čiužinys?

Pirmiausia, prieš renkantis čiužinį Jums derėtų atsižvelgti į jo kietumą ar minkštumą. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūs miegate, nes nuo jūsų miegojimo padėties bus galima suprasti kokio čiužinio, minkšto ar kieto, jums reikia. Pavyzdžiui, jei dažniausiai miegate ant šono ir norite stabilesnės pečių, kaklo ar nugaros atramos - kietesnis čiužinys puikus pasirinkimas. Jeigu dažniau miegate ant nugaros, galbūt vertėtų apsvarstyti kur kas minkštesnio čiužinio variantą, kad ši neįsiskaudėtų miegant. Na, o jei dar nežinote, kaip jūs norite miegoti - kiečiau ar minkščiau, siūlome išbandyti dvipusio čiužinio variantus: Komfort (viena pusė vidutinio kietumo, kita minkšta) arba King (viena pusė vidutinio kietumos, kita kieta).

miegamasis miegamojo lova ciuzinys

Miegamojo lovos su čiužiniu: dydžio pasirinkimas ir pritaikymas lovai

Prieš renkantis čiužinį, nepamirškite išsiaiškinti kokių išmatavimų šis turėtų būti. Čiužinys turėtų idealiai tikti jūsų turimai miegamojo lovai. Tad, jei nežinote tikslių lovos išmatavimų, pasistenkite juos išmatuoti. Populiariausi ir universaliausi čiužinių dydžiai dvigulei lovai - 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm.

miegamasis miegamojo lova ciuzinys

Lovos su čiužiniu draugystė ir miegas: medžiagos ir čiužinio užpildo tipai

Besirenkant čiužinį pravartu susipažinti su tuo, iš ko jis yra sudarydas. Ne naujiena, jog spyruoklinis čiužinys yra vienas iš populiariausių pasirinkimų ir jau tapęs savotiška ikona miego pasaulyje. Šio tipo čiužiniai tinka daugeliui, o ypatingi jie tuo, jog kiekviena spyruoklė yra mažoje audinio kišenėje. Dėl to jos gali judėti nepriklausomai, todėl lengva rasti idealią miegojimo padėtį, netrukdant partneriui ir nesukant į čiužinio vidurį.

Dar vienas iš populiarių čiužinio užpildų yra hibridinis. Tai reiškia, jog čiužinio viduje yra integruotos spyruoklės ir porolonas. Tokie čiužiniai dažniausiai yra kvėpuojantys ir idealiai tinka alergijas turintiems žmonėms.

Svarbu paminėti ir natūralios sudėties čiužinius (užpildą sudaro kišeninės spyruoklės ir natūralios medžiagos, pvz., bambukas, medvilnė, kašmyras ir kt. Taip pat puikūs yra ir ortopediniai čiužiniai, kurie idealiai tinka žmonėms, turintiems nugaros bėdų.

Taigi, renkantis čiužinį, apsvarstykite jo užpildo pasirinkimą bei nepamirškite atkreipti dėmesį i užvalkalo sudėtį, geriausia, jog ši nealergizuotų ir būtų kvėpuojanti.

Tikimės, jog šie patarimai padės jums išsirinkti idealius čiužinį, kuris ne tik puikiausiai prisitaikys prie jūsų miegamojo lovos, o ir leis patogiai išsimiegoti. Svarbu paminėti ir tai, jog tekste pateikta informacija yra mūsų asmeninė nuomonė ir sukaupta patirtis apie čiužinius.

 - Comfi.lt


Dienos pasiūlymas

Čiužinys Kardio

€269

Dienos pasiūlymas

Čiužinys King

€159

Dienos pasiūlymas

Čiužinys Komfort

€119

Dienos pasiūlymas

Čiužinys Pulso

€299

Dienos pasiūlymas

Čiužinys Spectro

€269

Dienos pasiūlymas

Čiužinys Kardio

€269

Dienos pasiūlymas

Čiužinys King

€159

Dienos pasiūlymas

Čiužinys Komfort

€119

Dienos pasiūlymas

Čiužinys Pulso

€299

Dienos pasiūlymas

Čiužinys Spectro

€269