Minkštas kampas: Kaip išsirinkti tinkamą savo svetainei?

Greičiausiai kiekvienuose namuose ateina laikas, kai norisi atsinaujinti, o senieji svetainės baldai jau atrodo morališkai pasenę. Tačiau, iškyla begalės klausimų: kokią spalvą, medžiagas ar dizainą rinktis? Koks minkštas kampas idealiai tiks būtent mano svetainėje? Tokie klausimai tampa dar labiau aktualūs, kada minkštas kampas ar kiti svetainės baldai yra užsakomi internetu.


Baldai internetu ir jų išmatavimai

Prieš apsisprendžiant dėl baldo modelio vertėtų atkreipti dėmesį į tai, ar elektroninė parduotuvė, kurioje rankatės baldus užsakyti internetu, turi aiškiai surašytus išmatavimus baldo kortelėje. Comfi.lt elektroninėje parduotuvėje visi minkšti kampai ir kiti svetainės baldai turi aiškius aprašymus, prie kurių visada rasite ir baldo išmatavimus. Sužinojus baldo išmatavimus praverstų pamatuoti tai, ar jie tilps jūsų svetainėje. Tai galite padaryti, būsimą baldo stovėjimo vietą išmatavę metru, o kad geriau įsivaizduotumėt - priklijuokite juodą lipnią juostelę ties išmatavimų linijomis. Šiuo būdu aiškiai matysite ar baldas jūsų svetainėje tilps ir kiek vietos užims, ar neblokuos praėjimų.


Svetainės baldai pagal namų interjerą

Toliau įvertinkite tai, koks interjeras ir spalvos vyrauja jūsų namuose. Svarbu, jog minkštas kampas ir kiti svetainės baldai tarpusavyje sukurtų savotišką hormoniją ir vieni kitus papildytų. Jeigu jūsų namuose vyrauja minimalistinis, šviesus interjeras, geriausia, jog jūsų naujas minkštas kampas taip pat būtų aiškių linijų, šviesių spalvų ir medžiagų. Na, o jeigu, jūsų svetainėje daugiausia akcentuoja modernumas ar skandinaviškas stilius įsivaizduokite, kaip bendroje erdvėje derėtų kiek ryškesnių spalvų ar įdomesnių formų svetainės baldai. Nepamirškite ir to, jog geriausiai minkštas kampas atrodys, jei jį derinsite jau prie turimų baldų dizaino.


Klauskite pardavėjo

Suprantame, jog baldų užsakymas internetu, jų nematamt realiai gali sukelti ne tik įvairių klausimų, bet ir abejonių. Nesijaudinkite, juk prieš užsakant baldus visada galite pasiteirauti pradavėjo, kuris jums atsakys į rūpimus klausimus. Nesvarbu, ar tai būtų klausimas apie medžiagų kokybė, gamintojo kilmę ar išmatavimus - Comfi.lt elektroninės parduotuvės, kurioje parduodami baldai internetu, darbuotojai visada pasiruošę atsakyti į jums aktualius klausimus ir padėti išsirinkti idealiausiai jums tinkančius svetainės baldus.


Tikimės, jog šie trumpi patarimai jums ateityje padės, kai galvosite koks minkštas kampas ar kiti svetainės baldai idealiausiai tiks jūsų svetainėje. Nepamirškite, jog baldai internetu yra ne tik puikus pasirinkimas, o ir laiko taupymas!


Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Dante

€849

€749

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Don

€599

€549

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Inferno

€849

€749

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Kaprioli

€1 199

€999

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Dante

€849

€749

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Don

€599

€549

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Inferno

€849

€749

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Kaprioli

€1 199

€999