Minkšti baldai: turas po kojelių tipus

Minkšto baldo kojelės yra labai svarbios, nes lemia bendrą išvaizdą ir funkcionalumą, kuriais pasižymi sofa lova ar minkštas kampas. Nors dažnai kojelės lieka sėdimosios baldo dalies ir apmušalų šešėlyje, jų tipas gali turėti didelės įtakos minkšto kampo stiliui ir stabilumui. Šiame tekste apžvelgsime įvairias minkštų baldų kojelių rūšis - nuo klasikinių iki šiuolaikinių - ir padėsime atrasti jūsų gyvenamajai erdvei idealiai tinkančias kojeles!

Blokinė kojelė.

Jei trokštate paprastumo ir švarių linijų, dideli minkšti kampai ar miegamosios sofos lovos, puoštos blokinėmis kojelėmis, gali būti idealus pasirinkimas. Šios kvadratinės arba stačiakampės kojelės suteikia minkštam baldui tvirtą pagrindą ir kartu išlaiko minimalistinę estetiką. Blokinės kojelės lengvai dera prie įvairių interjero stilių, todėl yra universalus pasirinkimas.

Minkštas kampas Lugo

minkstas kampas lugo hugo comfi baldai


Kronšteino kojelė. 

Būdinga dekoratyvi išlenkta forma, suteikia minkštam kampui ar sofai lovai subtilios elegancijos ir puošnumo.

Minkštas kampas Libro

minkstas kampas libro comfi baldai

Platforma. 

Jei ieškote modernaus ir elegantiško dizaino, platforminis pagrindas gali būti tai, ko jums reikia. Vietoje atskirų kojelių šis tipas turi tvirtą pagrindą, kuris tęsiasi per visą sofos lovos ilgį. Platforminis pagrindas suteikia švarią ir estetišką išvaizdą, puikiai tinkančią šiuolaikiniams ir minimalistiniams interjerams.

Minkštas kampas Don

minkstas kampas don comfi baldai

Išskleistos kojelės.

Puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško modernaus vidurio amžiaus ar retro stiliaus baldo. Šios kojelės nuo minkšto baldo ar miegamosios sofos lovos apačios išsilenkia į išorę ir sukuria išskirtinę išvaizdą, suteikiančią puošnumo. Išskleistos baldo kojelės gali sukurti unikalų ir akį traukiantį dizainą.

Sofa lova Diante

sofa lova dante diante comfi baldai

Kvadratinės kojelės.

Tiems, kurie vertina paprastą, nesudėtingą dizainą. Šios kojelės yra minimalistinės, dėžutės formos, užtikrinančios stabilumą ir švarią estetiką. Nors ir panašios į blokines kojeles, dažniausiai yra ilgesnės. Kvadratinės kojelės yra universalios ir gali papildyti įvairius stilius - nuo šiuolaikinio iki tradicinio, todėl yra ganėtinai populiarus pasirinkimas minkštų baldų dizainuose.

Sofa lova Kyoto

sofa lova kyoto comfi baldai

Kūgio formos blokinė kojelė.

Jei norite modernios ir klasikinės estetikos derinio, kūginės kojelės yra puikus pasirinkimas. Šios kojelės prasideda nuo platesnio pagrindo ir palaipsniui siaurėja link apačios, taip sukurdamos elegantišką ir stilingą išvaizdą. Smailėjančios blokinės kojelės užtikrina puikų stabilumą ir gali suteikti sofai rafinuotumo. Šis tipas iš pažiūros gali priminti kvadratines kojeles, tačiau į apačią kiek siaurėja.

Minkštas kampas Lifaro

minkstas kampas lifaro comfi baldai

Sofos lovos ar minkšto kampo kojelės suteikia baldams savitą charakterį ir stilių. Kiekvienas kojelių tipas turi išskirtinį braižą, kuris prisideda ne tik prie baldo dizaino, o ir jūsų asmeninio stiliaus bei patrauklios erdvės kūrimo. Tad, besirenkant tokus baldus kaip minkšti svetainės kampai ar miegamosios sofos lovos, atkreipkite dėmesį ir į jo kojeles!

 - Comfi.lt