Korpusiniai baldai - kas tai?

Korpusiniai baldai - kas tai? Tai yra baldai, kurie sudaryti iš atskirų korpusų ar lentynų, pagamintų iš medžio plokščių ar kitų medžiagų. Šie baldai gali apimti spintas, komodas, stalus ir kitus baldus, kuriuos galima pastatyti ir naudoti atskirai arba kartu sudarant interjero kompoziciją. Jie dažnai vertinami dėl savo funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir galimybės pritaikyti įvairioms erdvėms bei stiliams.

Kas yra korpusiniai baldai?

Korpusiniai baldai - tai baldai, kurių struktūra ir dizainas pagrįsti atskirais korpusais arba lentynomis, dažniausiai pagamintais iš medžio plokščių. Šie baldai apima įvairias funkcionalias spintas, komodas, stalus ir kitus elementus, kurie gali būti naudojami atskirai arba sudarant įvairius interjero kompleksus. Pavyzdžiui:

 • Virtuvės spintos, kurios gali turėti atskirus skyrius skirtus indams, virtuvės įrankiams ir kt.
 • Miegamojo komodos su ištraukiamomis stalčių dėžėmis, leidžiančiomis organizuoti ir laikyti drabužius bei asmeninius daiktus.
 • Biuro stalai su integruotais lentynų skyriais, skirtais saugoti dokumentams, knygoms ir rašymo priemonėms.

Korpusiniai baldai išsiskiria savo funkcionalumu, patvarumu ir galimybe derinti skirtingus dizaino stilius bei interjero sprendimus.

kas yra korpusiniai baldai

Korpusinių baldų gamyba

Korpusinių baldų gamyba yra sudėtingas procesas, kuris apima įvairius žingsnius nuo dizaino koncepcijos iki galutinio gaminio montavimo. Toliau pateikiame platesnę informaciją apie korpusinių baldų gamybos procesą:

 1. Dizaino koncepcija. Viskas prasideda nuo dizaino koncepcijos sukūrimo, kuri apima formos, funkcijų ir medžiagų pasirinkimą. Dizaineriai ir inžinieriai bendradarbiauja siekdami sukurti baldus, atitinkančius kliento poreikius ir stilių.
 2. Medžiagų pasirinkimas. Pagrindinė korpusinių baldų medžiaga yra medienos plokštės, dažnai naudojamos medienos drožlių, MDF ar skiedinio forma. Pasirinkus medžiagą, ji yra apdorojama ir paruošiama tolimesniam naudojimui.
 3. Apdirbimas. Medžiagos yra apdirbamos, kad būtų pagaminti korpusai, lentynos ir kitos detalės. Įvairūs įrankiai, tokie kaip CNC staklės, pluošto mašinos ir klijai, yra naudojami, kad būtų užtikrintas tikslumas ir kokybė.
 4. Montavimas ir apdaila. Gamybos proceso pabaigoje, korpusiniai baldai yra surinkti iš atskirų dalių į galutinį produktą. Šis žingsnis apima durų, stalčių, lentynų ir kitų dalių montavimą. Taip pat atliekama apdaila, kurios metu atliekamas dažymas, lako paviršių apdorojimas ar kitos dekoratyvinės procedūros.
 5. Kokybės kontrolė. Kiekvieno etapo metu atliekama griežta kokybės kontrolė, siekiant užtikrinti, kad pagaminti baldai atitiktų visus standartus ir būtų funkcionalūs bei ilgaamžiai.
 6. Pakuotė ir pristatymas. Galiausiai, baldai yra tinkamai supakuoti ir paruošti pristatymui klientams ar pardavimui įvairiuose prekybos taškuose, ar tiesiogiai iš gamintojo.

Korpusinių baldų gamyba reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų, modernių technologijų ir griežto proceso valdymo, kad būtų užtikrintas aukštas produktų kokybės lygis bei klientų pasitenkinimas.

Korpusinių baldų privalumai ir trūkumai

Korpusiniai baldai turi savo privalumų ir trūkumų, kuriuos verta apsvarstyti prieš projektuojant interjerą. Štai keli pagrindiniai korpusinių baldų privalumai ir trūkumai:

Privalumai:

 • Korpusiniai baldai dažnai yra labai funkcionalūs ir pasižymi įvairių skyrių, stalčių ir lentynų turiniu, leidžiančiu efektyviai organizuoti erdvę.
 • Dauguma korpusinių baldų yra pagaminti iš tvirtos medžiagos, todėl gali tarnauti ilgą laiką, jei tinkamai prižiūrimi.
 • Šie baldai gali būti labai įvairių dizainų, leidžiančių pritaikyti juos įvairiems interjero stiliams ir poreikiams.
 • Jie lengvai pritaikomi įvairioms erdvėms ir paskirtims, nuo virtuvių ir miegamųjų iki biurų ar prieškambarių.
 • Dauguma korpusinių baldų yra palyginti nebrangūs bei siūlo gerą kainos ir kokybės santykį.

Trūkumai:

 • Dėl medienos ar kitos tvirtos medžiagos, korpusiniai baldai gali būti sunkūs ir reikalauti brangesnio pristatymo bei montavimo.
 • Kartais jie gali būti mažiau pritaikomi prie individualių poreikių arba erdvės, lyginant su moduliniais ar kitokio tipo baldais.
 • Gali reikėti įrangos ir patirties norint tinkamai surinkti arba sureguliuoti korpusinius baldus.
 • Kai kurie korpusiniai baldai, ypač su blizgia paviršiaus apdaila, gali reikalauti daugiau pastangų priežiūros atžvilgiu.
 • Nors dauguma medžiagų gali būti perdirbamos, gamybos procesas gali turėti tam tikrų ekologinių pėdsakų.

Apibendrinant, korpusiniai baldai yra populiarus pasirinkimas dėl savo funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir dizaino galimybių. Tačiau jie turi ir tam tikrų trūkumų, į kuriuos verta atsižvelgti renkantis baldus savo namams ar biurui.

kas yra korpusiniai baldai

Kur įsigyti korpusinius baldus?

Norint įsigyti korpusinius baldus, svarbu atsižvelgti į keletą kriterijų, kad išsirinktumėtę tinkamą pardavimo vietą:

 • Specializuotos baldų parduotuvės. Pasirinkite parduotuvę, kuri specializuojasi baldų gamyboje ar prekyboje. Tokiose parduotuvėse dažniausiai yra didelis pasirinkimas ir profesionalus aptarnavimas.
 • Internetinės baldų parduotuvės. Korpusiniai baldai yra viena iš populiariausių kategorijų internetinėse baldų parduotuvėse. Dažnu atveju, čia galite rasti daugiau įvairesnių ir unikalių modelių! Platų korpusinių baldų, iš Italijos bei Lenkijos, asortimentą rasite ir mūsų elektroninėje parduotuvėje - Comfi.lt
 • Didmenininkai ir gamintojai. Kartais galite įsigyti baldus tiesiai iš didmenininkų ar net gamintojų, kas gali pasiūlyti palankesnes kainas arba individualizuotus sprendimus.
 • Sendaikčių ir antikvariatų parduotuvės. Jei ieškote unikalių arba senesnių baldų, verta apsilankyti tokio tipo parduotuvėse.

Pasirinkdami kurią nors iš šių prekybos vietų, rasite korpusinius baldus, kurie atitiks jūsų poreikius ir interjero stilių. Jei ieškote patogaus būdo pirkti korpusinius baldus internetu, apsilankykite Comfi.lt korpusinių baldų kategorijoje!

kokie geriausi korpusiniai baldai

Dienos pasiūlymas

Spinta Evora

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Žurnalinis staliukas Quadro

€259

€245

Dienos pasiūlymas

Komoda Bela

€179

Dienos pasiūlymas

Spinta Evora

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Žurnalinis staliukas Quadro

€259

€245

Dienos pasiūlymas

Komoda Bela

€179