Svetainės minkšti baldai: 2023 metų interjero tendencijos

Kiekvieni metai ir naujas sezonas į namų interjero pasaulį atneša įvairiausių tendencijų. Tačiau, kaip nepasimesti ir teisingai pasirinkti, kad minkšti kampai, spintos ar žurnaliniai staliukai stiliumi įkvėptų jūsų jaukius namus ir neatsibostų bėgant metams? Pateikiame keletą pagrindinių 2023 metų interjero ir svetainės baldų tendencijų, kurios mūsų nuomone yra saugus pasirinkimas namų aurai piešti!

Svetainės minkšti baldai: žemės tonų spalvos

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet taip pat išlieka populiarūs žemės tonai. Konkrečiai turime omenyje - pilką, samaninę, o ypatingai - rudą ir rausvą spalvas. Remiantis VOGUE įžvalgomis, pastarosios dvi spalvos intensyviai varijuos ne tik namų sienose, o ir dekore bei svetainės minkštų baldų pasirinkimuose. Tad, rudos spalvos dideli minkšti kampai ar žalsvos sofos lovos - idealus pasirinkimas siekiant į namus įtraukti šių metų spalvų tendencijas ir džiaugtis interjero įvaizdžiu ilgą laiką. Kalbant apie drabužines ir spintas - pilka, ruda ir samaninė spalvos taip pat išliks stilingos ir praktiškos. 

sofos lovos internetu

Miegamosios sofos lovos: lenktos formos ir dizainas

Nors žengus į naujus metus kaikurie interjero ekspertai lenktų formų baldams pranašauja atsisveikinimą, išlieka nuomonė, jog tokio dizaino minkšti baldai vis dar išliks populiarūs 2023 metais. Sofos lovos ar minkšti kampai, puošti lenktais porankiais, atlošais ar tiesiog įdomiomis išlenktomis, kiek apvalesnėmis formomis ir toliau laiko tvirtas pozicijas interjero tendencijose. Tokie svetainės minkšti baldai į namus atneša ne tik stilių, bet ir neapsakomą jaukumą ir lengvumą. Dažnu atveju tokio dizaino minkštas kampas leis atsipalaiduoti ir pajusti kuo tikriausią komfortą. Visgi, žvelgiant į baldo ilgalaikiškumo pusę ir nusidevėjimo galimybę, vertėtų rinktis kiek patvaresnes medžiagas - liną, velvetą, medžiaginius audinius.

miegamosios sofos lovos

Korpusiniai baldai: medis ir taurieji metalai

Natūralios, gamtoje aptinkamos medžiagos vis dar lieka svarbios namų interjeruose. Pavyzdžiui, namuose dominuojant minimalistinio interjero detalėms - spintos, pagamintos iš medžio, idealiai pagyvins erdvės aurą ir suteiks gaivumo pliūpsnį. Kokybiški minkšti kampai ar sofos lovos, puoštos aukso ar geležies imitacijos kojelėmis, taps stilinga ir patrauklia poilsiui vieta bei papildys interjerą, pridės jam puošnumo ir žavumo. 

korpusiniai baldai

Sugrįžimas į 70-uosius: ryškios sofos lovos internetu - TAIP!

Anot žurnalo Homes&Gardens specialistų įžvalgų, sugrįžimas į 70-uosius ir prisminimai taps svarbiu aspektu, kuriant ir siekiant paįvairinti jau turimą namų interjerą. Šiuo atveju erdvėse pradės žydėti ryškiausių spalvų baldai, o rustic interjero stilius tiesiog įgaus dar didesnį pagreitį. Sugrįžimas į 70-uosius primins kokia energijos ir naujovių pilna buvo ši dekada. Šiais ekstravagantiškais ir linksmais karoliais puošti namus norėsis, net pačiam to nežinant!

svetaines minksti baldai

Tikimės, jog keletos 2023 metų interjero tendencijų pristatymas padės jums apsispręsti besirenkant savo naujus baldus. Visgi, tekste pateikta informacija yra mūsų nuomonė, besiremianti profesionaliais šaltiniais, tad žingeidiems ir norintiems susipažinti su dar daugiau šių metų interjero tendencijų, paliekame keletą naudingų nuorodų:

https://www.homesandgardens.com/news/furniture-trends

https://www.elledecor.com/design-decorate/trends/a42221755/interior-design-trends-2023/

https://www.vogue.co.uk/arts-and-lifestyle/article/interior-design-trends-2023

 - Comfi.lt


Dienos pasiūlymas

Fotelis King

€269

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Kavola

€799

Dienos pasiūlymas

Spinta Evora

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Žurnalinis staliukas Bali

€299

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Cali

€599

Dienos pasiūlymas

Fotelis King

€269

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Kavola

€799

Dienos pasiūlymas

Spinta Evora

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Žurnalinis staliukas Bali

€299

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Cali

€599