Svetainės baldai: 2023 metų interjero tendencijos

Kiekvieni metai ir naujas sezonas į namų interjero pasaulį atneša įvairiausių tendencijų. Tačiau, kaip nepasimesti ir teisingai pasirinkti, kad minkštas kampas, spinta ar žurnalinis staliukas stiliumi įkvėptų jūsų jaukius namus ir neatsibostų bėgant metams? Pateikiame keletą pagrindinių 2023 metų interjero ir svetainės baldų tendencijų, kurios mūsų nuomone yra saugus pasirinkimas namų aurai piešti!


Žemės tonai

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet taip pat išlieka populiarūs žemės tonai. Konkrečiai turime omenyje - pilką, samaninę, o ypatingai - rudą ir rausvą spalvas. Remiantis VOGUE įžvalgomis, pastarosios dvi spalvos intensyviai varijuos ne tik namų sienose, o ir dekore bei baldų pasirinkimuose. Tad, rudos spalvos minkštas kampas ar rausva sofa-lova - idealus pasirinkimas siekiant į namus įtraukti šių metų spalvų tendenciją ir džiaugtis interjero įvaizdžiu ilgą laiką. Kalbant apie drabužines ir spintas - pilka, ruda ir samaninė spalvos taip pat išliks stilingos ir praktiškos. 


Lenktų formų minkšti baldai

Nors žengus į naujus metus kaikurie interjero ekspertai lenktų formų baldams pranašauja atsisveikinimą, išlieka nuomonė, jog tokio dizaino baldai vis dar išliks populiarūs 2023 metais. Sofos lovos ar minkšti kampai, puošti lenktais porankiais, atlošais ar tiesiog įdomiomis išlenktomis, kiek apvalesnėmis formomis ir toliau laiko tvirtas pozicijas interjero tendencijose. Tokie minkšti baldai į namus atneša ne tik stilių, bet ir neapsakomą jaukumą ir lengvumą. Dažnu atveju tokio dizaino minkštas kampas leis atsipalaiduoti ir pajusti kuo tikriausią komfortą. Visgi, žvelgiant į baldo ilgalaikiškumo pusę ir nusidevėjimo galimybę, vertėtų rinktis kiek patvaresnes medžiagas - liną, velvetą, medžiaginius audinius.


Medis ir taurieji metalai

Natūralios, gamtoje aptinkamos medžiagos vis dar lieka svarbios namų interjeruose. Pavyzdžiui, namuose dominuojant minimalistinio interjero detalėms - žurnalinis staliukas, pagamintas iš medžio, idealiai pagyvins erdvės aurą ir suteiks gaivumo pliūpsnį. Minkštas kampas ar sofa-lova, puošta aukso ar geležies imitacijos kojelėmis, taps stilinga ir patrauklia poilsiui vieta bei papildys interjerą, pridės jam puošnumo ir žavumo. 


Sugrįžimas į 70-uosius: ryški sofa-lova - TAIP!

Anot žurnalo Homes&Gardens specialistų įžvalgų, sugrįžimas į 70-uosius ir prisminimai taps svarbiu aspektu, kuriant ir siekiant paįvairinti jau turimą namų interjerą. Šiuo atveju erdvėse pradės žydėti ryškiausių spalvų baldai, o rustic interjero stilius tiesiog įgaus dar didesnį pagreitį. Sugrįžimas į 70-uosius primins kokia energijos ir naujovių pilna buvo ši dekada. Šiais ekstravagantiškais ir linksmais karoliais puošti namus norėsis, net pačiam to nežinant!


Tikimės, jog keletos 2023 metų interjero tendencijų pristatymas padės jums apsispręsti besirenkant savo naujus baldus. Visgi, tekste pateikta informacija yra mūsų nuomonė, besiremianti profesionaliais šaltiniais, tad žingeidiems ir norintiems susipažinti su dar daugiau šių metų interjero tendencijų, paliekame keletą naudingų nuorodų:

https://www.homesandgardens.com/news/furniture-trends

https://www.elledecor.com/design-decorate/trends/a42221755/interior-design-trends-2023/

https://www.vogue.co.uk/arts-and-lifestyle/article/interior-design-trends-2023


Dienos pasiūlymas

Fotelis Royal

€269

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Cavola

€649

Dienos pasiūlymas

Spinta Evora

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Žurnalinis staliukas Woody

€299

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Kalle

€599

Dienos pasiūlymas

Fotelis Royal

€269

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Cavola

€649

Dienos pasiūlymas

Spinta Evora

€699

€599

Dienos pasiūlymas

Žurnalinis staliukas Woody

€299

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Kalle

€599