Kokios geriausios pagalvės miegui?

Pagalvė yra vienas iš svarbiausių miego įrankių, turintis didelę įtaką jūsų poilsiui ir sveikatai. Geriausios pagalvės miegui yra tos, kurios gali padėti išvengti kaklo ir nugaros skausmų, pagerinti miego kokybę ir užtikrinti, kad atsibustumėte pailsėję. Todėl labai svarbu pasirinkti geriausią pagalvę, atitinkančią jūsų miego įpročius ir kūno poreikius. Renkantis geriausią pagalvę miegui, svarbu atsižvelgti į savo miego poziciją, galimus sveikatos sutrikimus ir individualius komforto poreikius. Toliau apžvelgsime kokios geriausios pagalvės yra populiariausios ir kodėl. 

Vartotojų vertinimu geriausių pagalvių miegui  TOP 5

1. Viskoelastinės medžiagos ortopedinės formos pagalvė

Viskoelastinės medžiagos ortopedinės formos pagalvės, dar žinomos kaip atminties putų pagalvės miegui, yra ypač populiarios ir vertinamos vartotojų dėl jų unikalaus gebėjimo prisitaikyti prie kūno formų ir užtikrinti optimalų komfortą bei atramą. Štai keletas pagrindinių parametrų ir priežasčių, kodėl šios pagalvės yra tokios mėgstamos:

 • Šios patogios pagalvės yra pagamintos iš viskoelastinės medžiagos, kuri prisitaiko prie galvos ir kaklo formų, reaguodama į kūno šilumą ir spaudimą. Tai leidžia pagalvei suteikti individualizuotą atramą.
 • Ortopedinės pagalvės dažnai turi specialiai suformuotą paviršių, kuris palaiko galvą ir kaklą natūralioje padėtyje, padeda išlaikyti stuburo liniją tiesią ir mažina spaudimą sąnariams.
 • Šių pagalvių galima rasti su skirtingais aukščio ir dydžio variantais, pritaikytais įvairioms miego pozicijoms – nuo šoninės iki nugaros ar pilvo padėties.
 • Daugelis šių pagalvių yra aptrauktos hipoalerginiais užvalkalais, kurie sumažina alergijų riziką ir yra lengvai nuimami bei plaunami.

Populiarumo priežastys: Viskoelastinės pagalvės suteikia puikią atramą, prisitaikydamos prie kiekvieno individualių poreikių. Tai ypač svarbu žmonėms, turintiems kaklo ar nugaros problemų, nes pagalvė padeda sumažinti spaudimą ir skausmą. Viskoelastinės pagalvės yra ilgaamžės ir atsparios deformacijoms. Jos ilgai išlaiko savo formą ir funkcionalumą, todėl yra ekonomiškas pasirinkimas ilguoju laikotarpiu. Daugelis šių pagalvių yra hipoalerginės, todėl tinka žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų ar astmos. Jos taip pat yra atsparios dulkių erkėms ir bakterijoms. Taip pat nuimami ir plaunami užvalkalai leidžia lengvai prižiūrėti pagalvę, užtikrinant jos švarą ir higieną.

Vartotojai dažnai giria viskoelastinės medžiagos ortopedines pagalves dėl jų gebėjimo prisitaikyti prie galvos ir kaklo formų, suteikiant aukštą komforto lygį ir atramą. Daugelis vartotojų pastebi, kad šios pagalvės padėjo sumažinti kaklo, nugaros ir pečių skausmus bei pagerinti miego kokybę. Taip pat vertinamas ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra.

ortopedines pagalves miegui

2. Pagalvė „Comfort"

Pagalvės „Comfort“ yra labai vertinamos dėl savo unikalių savybių ir suteikiamo komforto, kuris padeda pagerinti miego kokybę. Štai keletas pagrindinių parametrų ir priežasčių, kodėl šios pagalvės yra tokios populiarios ir mėgstamos vartotojų: 

 • Kokybiškos pagalvės „Comfort“ dažniausiai yra pagamintos iš minkšto ir patvaraus mikropluošto, kuris užtikrina patogumą ir ilgaamžiškumą.
 • Užpildas yra lengvas, hipoalerginis ir suteikia optimalų minkštumą bei atramą.
 • Pagalvė paprastai būna standartinio dydžio, tinkama daugumai miego pozicijų ir patalynės komplektų.
 • Nors pagalvė „Comfort“ dažniausiai yra tradicinės formos, ji vis tiek užtikrina gerą galvos ir kaklo atramą.
 • Pagalvės uždangalas yra pagamintas iš kvėpuojančios medžiagos, kuri leidžia vaikščioti oro cirkuliacijai ir padeda išvengti prakaitavimo naktį. Užvalkalą galima lengvai nuimti ir plauti.

Populiarumo priežastys: Pagalvė „Comfort“ yra žinoma dėl savo minkštumo ir gebėjimo prisitaikyti prie galvos ir kaklo formų. Ji suteikia puikų komfortą ir pakankamą atramą, padėdama sumažinti spaudimą ir įtampą kaklo srityje. Ši pagalvė tinka įvairioms miego pozicijoms – tiek šoninėje, tiek ant nugaros ar pilvo. Pagalvė „Comfort“ dažnai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Ji suteikia aukštą komforto lygį už prieinamą kainą, todėl yra mėgstama daugelio vartotojų.

Vartotojai dažnai giria pagalvę „Comfort“ dėl jos minkštumo, atramos ir patogumo. Daugelis teigia, kad ši pagalvė padėjo jiems sumažinti kaklo ir pečių skausmus bei pagerinti miego kokybę. Taip pat vertinamas lengvas pagalvės priežiūros būdas ir ilgaamžiškumas.

3. Dormeo Memosan bangelės formos pagalvė

Dormeo Memosan bangelės formos pagalvė yra itin populiari dėl savo ergonomiško dizaino ir aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina puikų komfortą bei atramą. Štai keletas pagrindinių parametrų ir priežasčių, kodėl ši pagalvė yra tokia mėgstama ir perkama vartotojų:

 • Pagalvė yra pagaminta iš aukštos kokybės viskoelastinės medžiagos, žinomos kaip atminties putos, kurios prisitaiko prie galvos ir kaklo formų, reaguodamos į kūno šilumą ir spaudimą.
 • Šios pagalvės unikalus bangelės formos dizainas yra sukurtas taip, kad užtikrintų tinkamą galvos ir kaklo padėtį miegant. Tai padeda išlaikyti stuburo liniją tiesią ir mažina spaudimą sąnariams bei raumenims.
 • Pagalvė yra standartinio dydžio, todėl ji tinka daugumai pagalvių užvalkalų ir yra pritaikyta įvairioms miego pozicijoms.
 • Pagalvės užvalkalas yra pagamintas iš hipoalerginių, kvėpuojančių medžiagų, kurias galima lengvai nuimti ir plauti. Tai užtikrina pagalvės higieną ir švarą.

Populiarumo priežastys: Dormeo Memosan bangelės formos pagalvė suteikia puikią atramą galvai ir kaklui, prisitaikydama prie individualių formų ir sumažindama spaudimą. Tai ypač naudinga tiems, kurie kenčia nuo kaklo ar nugaros problemų. Bangelės formos dizainas padeda išlaikyti natūralią stuburo padėtį, todėl pagalvė yra tinkama įvairioms miego pozicijoms. Aukštos kokybės atminties putos ir patvarus užvalkalas užtikrina pagalvės ilgaamžiškumą, todėl tai yra ekonomiškas pasirinkimas ilguoju laikotarpiu.

Vartotojai dažnai giria Dormeo Memosan bangelės formos pagalvę už jos komfortą ir gebėjimą sumažinti kaklo bei pečių skausmus. Daugelis pabrėžia, kad pagalvė pagerino jų miego kokybę ir padėjo atsibusti pailsėjus. Taip pat vertinamas ergonominis dizainas ir lengva priežiūra, kuri užtikrina ilgalaikę pagalvės higieną.

kokybiskos pagalves

4.  Antistresinė pagalvė

Antistresinė pagalvė yra sukurta siekiant padėti žmonėms atsipalaiduoti ir sumažinti streso lygį miegant. Šios pagalvės populiarumas kyla dėl unikalių savybių ir aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina komfortą ir geresnę miego kokybę.

 • Antistresinės gilaus miego pagalvės dažnai gaminamos iš minkštų, kvėpuojančių ir hipoalerginių medžiagų, kurios padeda užtikrinti gerą oro cirkuliaciją ir išvengti prakaitavimo.
 • Kai kurios antistresinės pagalvės naudoja viskoelastines medžiagas (atminties putas), kurios prisitaiko prie galvos ir kaklo formų, užtikrindamos individualizuotą atramą.
 • Šioss pagalvės gali turėti unikalų užpildą, pvz., mikrogranules ar specialius mikropluošto pluoštus, kurie sukuria švelnų masažo efektą ir padeda sumažinti įtampą bei stresą.
 • Antistresinės pagalvės dažnai turi ergonomišką formą, kuri padeda išlaikyti natūralią stuburo padėtį miegant. Tai ypač svarbu tiems, kurie turi kaklo ar nugaros problemų.
 • Antistresinės pagalvės gali būti skirtingų dydžių ir formų, kad atitiktų įvairius poreikius ir miego pozicijas.

Populiarumo priežastys: Antistresinės pagalvės yra sukurtos taip, kad padėtų atsipalaiduoti ir sumažinti streso lygį. Specialus užpildas ir dizainas sukuria švelnų masažo efektą, kuris padeda nusiraminti ir pagerinti miego kokybę. Šios pagalvės užtikrina puikią galvos ir kaklo atramą, padeda išlaikyti tinkamą stuburo padėtį ir sumažina spaudimą sąnariams bei raumenims. Pagalvės medžiagos užtikrina gerą oro cirkuliaciją, todėl miegant išvengiama prakaitavimo ir palaikoma optimali temperatūra. Antistresinės pagalvės yra patvarios ir ilgaamžės, o daugelis jų turi nuimamus ir plaunamus užvalkalus, kurie palengvina pagalvės priežiūrą ir higieną.

Daugelis vartotojų džiaugiasi antistresinėmis pagalvėmis dėl jų galimybės sumažinti įtampą ir pagerinti miego kokybę. Pastebima, kad šios pagalvės padeda atsipalaiduoti po ilgos dienos ir sumažina kaklo bei pečių skausmus. Be to, ergonomiškas dizainas ir paprasta priežiūra yra ypatingai vertinami, užtikrinantys, kad pagalvė tarnautų ilgą laiką.

5. Pagalvė su žąsų pūkų - plunksnų užpildu

Pagalvės su žąsų pūkų plunksnų užpildu yra labai populiarios dėl jų išskirtinio komforto ir natūralumo. Šios pagalvės yra labai vertinamos dėl unikalių savybių ir privalumų, kurie padeda pagerinti miego kokybę ir suteikia jaukumo jausmą.

 • Pagalvės užpildytos žąsų pūkais, kurie yra žinomi dėl savo šilumos ir minkštumo. Ši natūrali medžiaga suteikia ypatingą jaukumo jausmą ir puikiai prisitaiko prie kūno formų.
 • Dažniausiai pagalvės užvalkalas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra minkštos, patvarios ir kvėpuojančios. Tai užtikrina patogumą ir ilgaamžiškumą.
 • Dauguma pagalvių su žąsų pūkais yra standartinio dydžio, kuris tinkamas daugumai pagalvių užvalkalų ir patalynės komplektų.
 • Kai kurios pūkinės pagalvės gali turėti ergonomišką formą, kuri palaiko galvą ir kaklą natūralioje padėtyje miegant. Tai padeda sumažinti spaudimą ir įtampą kaklo srityje.

Populiarumo priežastys: Pagalvės su žąsų pūkų užpildu yra labai populiaros dėl jų natūralumo ir ypatingo jaukumo jausmo. Pūkai suteikia šilumos ir minkštumo, kuris padeda sukurti patogią miego aplinką. Žąsų pūkų pagalvės asocijuojasi su prabanga ir išskirtiniu komfortu. Šios natūralios pagalvės yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie siekia prabangos ir ypatingo malonumo miegant. Dauguma pagalvių su žąsų pūkų užpildu yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą. Tai yra investicija į gerą miegą ir ilgalaikę patalynės kokybę. Žąsų pūkai yra žinomi dėl savo natūralaus šilumos reguliavimo savybių. Tai reiškia, kad pagalvė šiltuosiuose metuose suteikia vėsos, o šaltuosiuose – šilumos, prisitaikydama prie aplinkos temperatūros.

Vartotojai dažnai giria pagalves su žąsų pūkų užpildu dėl jų išskirtinio komforto ir natūralumo. Daugelis teigia, kad šios pagalvės suteikia puikų miego patogumą ir prisideda prie geriausio atsipalaidavimo. Taip pat vertinamas jų prabangos pojūtis ir aukštas kokybės standartas.

naturalios pagalves

Geriausi pagalvių tipai

Geriausių pagalvių tipų pasirinkimas gali būti nemenkštas iššūkis, nes kiekvienas žmogus turi skirtingus miego poreikius ir pageidavimus. Toliau pateikiame kokios geriausios pagalvės yra miegui ir kada verta rinktis konkretų tipą. 

 1. Ortopedinė pagalvė. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi kaklo ar nugaros problemų. Ortopedinės pagalvės miegui užtikrina tinkamą stuburo padėtį miegant, todėl gali padėti sumažinti skausmą ir įtampą bei pagerinti miego kokybę.
 2. Atminties putų pagalvė. Jei ieškote geriausios pagalvės miegui, kuri prisitaiko prie kūno formų ir suteikia individualizuotą atramą, atminties putų pagalvė yra puikus pasirinkimas. Ji užtikrina komfortą ir minkštumą, sumažindama kaklo ir galvos spaudimą.
 3. Žąsų pūkų pagalvė. Šios pagalvės suteikia puikų šilumos reguliavimą ir yra nuostabus pasirinkimas šaltuoju metų laiku. Geriausiai tinka tiems, kurie nori natūralaus ir šilto miego.
 4. Hipoalerginė pagalvė. Jei esate alergiški ar jautrūs tam tikroms medžiagoms, geriausia pasirinkti hipoalerginę pagalvę. Šios pagalvės medžiagos yra atrinktos taip, kad sumažintų alergenų riziką ir užtikrintų raminantį miegą.
 5. Šilkinės pagalvės. Geriausia pagalvė sveikiems plaukams! Dažniausiai yra gaminamos iš aukštos kokybės mulberry šilkmedžio šilko, kuris yra žinomas dėl savo minkštumo ir švelnumo. Šie pagalvės audiniai yra ne tik prabangūs, naudingi miegui, bet ir apsaugo plaukus nuo skilinėjimo ir vėlimosi.
 6. Grikių lukštų pagalvės. Natūralios ir kvėpuojančios pagalvės, todėl jos suteikia puikų šilumos reguliavimą ir padeda išvengti perkaitimo ar peršalimo miegant. Šios pagalvės taip pat turi masažo efektą, kuris padeda sumažinti įtampą ir pagerina kraujotaką.

Atsižvelgiant į savo individualius poreikius ir pageidavimus, galite atrasti tinkamiausią ir geriausią pagalvę miegui, kuriant optimalią ir jums patinkančią miego aplinką.

silkines pagalves

Kriterijai renkantis geriausią pagalvę miegui

Renkantis geriausią pagalvę miegui, svarbu atsižvelgti į kelis svarbius aspektus, kurie padės jums rasti tinkamiausią variantą. Štai pagrindiniai kriterijai, kuriuos galite apsvarstyti:

 • Pagalvės užpildas yra vienas svarbiausių aspektų. Populiariausi užpildai yra atminties putos, žąsų pūkai, grikių lukštai, vilna, šilkas ir kt. Pasirinkite užpildą pagal savo individualius poreikius, pavyzdžiui, norėdami daugiau palaikymo arba minkštumo.
 • Forma taip pat yra svarbus aspektas. Pagalvių yra įvairiausių formų, įskaitant ortopedines, bangelės formos, standartinės formos ir kt. Pasirinkite pagalvę, kuri palaiko jūsų kaklą ir galvą tinkamai.
 • Jei miegate tam tikra padėtimi, pavyzdžiui, ant pilvo, ant šono arba ant nugaros, verta pasirinkti pagalvę, kuri palaiko jūsų kūną tinkamai. Specializuotos pagalvės gali padėti išlaikyti tinkamą stuburo padėtį ir sumažinti spaudimą ant kaklo ir nugaros.
 • Atkreipkite dėmesį į pagalvės medžiagos kokybę. Geriausios pagalvės yra pagamintos iš aukštos kokybės ir kvėpuojančių medžiagų, kurios ne tik suteikia komfortą, bet ir užtikrina sveiką miegą.
 • Svarbu atkreipti dėmesį į pagalvės priežiūros lengvumą ir higienos savybes. Pasirinkite pagalvę, kuri lengvai plaunama arba turi nuimamą užvalkalą, kad būtų lengviau ją valyti ir palaikyti švarą.

Atsižvelgiant į šiuos kriterijus ir vadovaujantis asmeniniais poreikiais, galite rasti geriausią pagalvę miegui, kuri suteiks jums komfortą, palaikymą ir geriausią miego patirtį.

gilaus miego pagalves

Kada rekomenduojama keisti pagalvę į naują?

Rekomenduojama keisti pagalvę į naują, kai pastebite tam tikrus požymius arba praėjo tam tikras laiko tarpas. Štai kriterijai, pagal kuriuos galite spręsti, kada pirkti naują pagalvę:

 • Pagalvės amžius. Pagalvės gyvavimo laikas priklauso nuo jos kokybės, tačiau daugelis ekspertų rekomenduoja keisti pagalvę kas 1-2 metus. Nors tai gali skirtis priklausomai nuo pagalvės tipo ir medžiagos.
 • Paminkštėjimas ir deformacija. Jei pastebite, kad pagalvė tampa labai minkšta, deformuota arba praranda savo formą, tai gali būti požymis, kad laikas ją pakeisti. Deformuota pagalvė gali nesuteikti tinkamo palaikymo ir kelti diskomfortą miegant.
 • Kraujosruvos ar alergijos. Jei pastebite, kad po miego su pagalve jūsų kaklas ir veidas tampa paraudę ar atsiranda niežulys, tai gali reikšti, kad pagalvėje yra daug dulkių erkučių ar kitų alergenų. Tokiu atveju būtų protinga keisti pagalvę į naują, kurioje nėra alergenų.
 • Sveikatos pokyčiai. Jei pastebite, kad pradėjote patirti daugiau kaklo, galvos ar nugaros skausmų, tai gali būti požymis, kad jūsų dabartinė pagalvė nebeužtikrina tinkamo palaikymo ir jums reikia naujos pagalvės.

Jei pastebite bet kurį iš šių požymių arba kai pagalvė pasiekia tam tikrą amžių, svarbu svarstyti apie naujos pagalvės įsigyjimą. 

Pagalvės pritaikymas prie lovos interjero

Pagalvės pritaikymas prie lovos interjero yra svarbus, nes pagalvė gali suteikti lovos erdvei išraiškingumo ir sukurti harmoningą miego aplinką. Štai keli svarbūs aspektai, kaip pagalvės dydis, užvalkalo spalva ir medžiaga turėtų derėti prie visos lovos:

 • Pagalvės dydis turi būti proporcingas lovos dydžiui. Jei turite didelę lova, tokią kaip karališka Imperial arba dviems asmenims skirta queen-size lova Konstanta, geriausia pasirinkti didesnes pagalves, kurios užpildo lovos erdvę ir sukuria pastebimą estetinį poveikį. Mažesnėms lovimis, pavyzdžiui, Nikole arba Elza, tinkamos mažesnės pagalvės, kad būtų išvengta perteklinio erdvės užimimo.
 • Užvalkalo spalva turėtų balansuoti su lovos apdaila ir bendra interjero schema. Geriausia rinktis neutralias ir raminančias spalvas, kurios suteiks jums malonią ir raminančią miego aplinką. Neutralios spalvos, tokios kaip balta, pilka, bėžinė, gali būti universalios ir lengvai priderinamos prie įvairių stilių ir interjero dekoracijų.
 • Pagalvės užvalkalai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip medvilnė, satinas, šilkas ar sintetika.. Pasirinkite medžiagą, kuri atspindi jūsų stilių ir yra patogi miegamajam. Pavyzdžiui, šilkiniai ar satininiai užvalkalai gali suteikti elegancijos ir prabangos pojūtį, o medvilniniai užvalkalai - šiltumo ir komforto jausmą.
 • Kartais pagalvės gali būti ne tik funkcionalios, bet ir dekoratyvinės. Įtraukite į savo lovos dizainą dekoratyvines pagalves su įdomiais raštais, tekstūromis arba dekoratyviniais elementais, kad suteiktumėte lovos interjerui papildomą charakterio ir išskirtinumo elementą.

Derinant pagalvės dydį, spalvą, medžiagą ir dekoratyvinius elementus su visos lovos interjeru, galite sukurti subalansuotą ir estetiškai patrauklų miegamojo dizainą, kuris ne tik atspindės jūsų asmeninį stilių, bet ir skatins gilų ir ramų miegą.

pukines pagalves

Dienos pasiūlymas

Lova Imperial

€259

€235

Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta

€849

€699

Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta Lux

€899

€749

Dienos pasiūlymas

Lova Nikole

€169

€145

Dienos pasiūlymas

Lova Elza

€249

€189

Dienos pasiūlymas

Lova Imperial

€259

€235

Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta

€849

€699

Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta Lux

€899

€749

Dienos pasiūlymas

Lova Nikole

€169

€145

Dienos pasiūlymas

Lova Elza

€249

€189