Kaip išsirinkti sofą lovą internetu?

Įsikūrinėjant naujus namus ar siekiant atnaujinti jau turimą būstą, greičiausiai, vienu iš pagrindinių aspektų tampa svetainės minkšti baldai. Tikime, jog renkantis sofą ne kartą esate gavę patarimą, jog ją reiktų išbandyti ir apžiūrėti fiziškai. Tačiau, ką daryti ir ko griebtis jei jūsų norimos sofos lovos apžiūrėt gyvai negalite, nes ši yra parduodama tik internetu?

Kaip pritaikyti sofą prie interjero?

Pirmiausiai, prieš renkantis sofą-lovą apžvelkite savo namus, pasivaikščiokite juose. Supraskite, koks interjeras dominuoja jūsų kuriamoje erdvėje. Atsakykite į klausimus - ar namuose vyrauja šviesa ar kiek tamsesnė spalvų paletė, ar juose jau esantys minkšti baldai bus priderinami prie naujosios sofos lovos? Pabandykite įsivaizduoti kaip sofa atrodys jūsų suplanuotoje statyti vietoje.

Kodėl reikia atkreipti dėmesį į baldo funkcionalumą?

Labai svarbu suprasti ir įsivertinti, kam konkrečiai naudosite savo naująją sofą. Apgalvokite, kiek dažniausiai žmonių ant jos sedės. Ar įsitaisę joje žiūrėsite tik televizorių, ar pasiėmę nešiojamąjį kompiuterį atsakinėsite laiškus? Jeigu sofos lovos nenaudosite tik savo poreikiams - pasvarstykite apie tvirtesnį variantą, o jei ne - galite galvoti apie patį minkščiausią variantą, be tiesesnės atramos. Tačiau, jei į namus dažnai užsuka svečių, pravartu, jog sofa būtų stabilesnė atlošo atžvilgiu, kad visiems būtų patogu prisėsti ir palaikyti pokalbį. 

Kaip pasirinkti tinkamus išmatavimus?

Baldo išmatavimai yra individualus dalykas, priklausantis tiek nuo jūsų asmeniškai, tiek nuo turimo būsto erdvės platybių. Svetainės minkšti baldai internetu dažniausiai turi aiškiai surašytus išmatavimus, baldų kortelėje. Tad, nepraleiskite šios progos ir susiradę sofos išmatavimus, pamatuokite juos savo erdvėje. Įsivertinkite, ar baldas neužkirs kelio praėjimams, ar nestovės per arti žurnalinio staliuko, televizoriaus ar kitų, aplink esančių baldų. Svarbus ne tik baldo plotis, gylis, bet ir aukštis. Įsivertinkite ar sofa lova stovės prie sienos, ar kambario viduryje, ar nesirems į ant sienos kabančius paveikslus. Sofa lova turėtų gražiai įsipaišyti bendroje erdvėje, o ne ją „suvalgyti“ ir tapti kambario juodąja skyle.

Paprastos sofos ar sofos lovos su miegojimo funkcija?

Kaip ir minėjome anksčiau svarbu įsivertinti, ar sofa naudositės tik jūs, ar ant jos įsitaisys ir daugiau žmonių. Vertėtu apgalvoti ir tai, ar sofa lova bus naudojama kaip miegama vieta svečiams. Tad prieš renkantis, įsivertinkite ar sofa turi miegamą funkciją, ar ši jums iš vis yra reikalinga. Būna atveju, kai miegamosios sofos lovos miegama vieta yra kiek kietesnė, tad vertėtų apsvarsyti ir antčiužinio įsigyjimą.

sofos lovos internetu 

Spalvų ir audinių pasirinkimai

Įsivertinkite tai, jog sofa taps jūsų norimos erdvės akcentu, kviečiančiu prisėsti ir atsipalaiduoti. Tad, svariai apgalvokite spalvų pasirinkimus ir juos derinkite prie jau turimo arba kuriamo interjero. Toks pats svarbus aspektas kaip spalva yra ir audinys. Renkantis audinius, pagalvokite apie baldo ilgaamžiškuma, tikime, jog jo nesinorės keisti kas metus ar du. Todėl patariame rinktis tokius ilgaamžius audinius kaip liną, tvirtą medžiagą, velvetą. Jeigu turite augintinių, svarbu, jog sofa lova būtų dengta gyvūnams draugišku audiniu. To pasekoje išvengsite augintinio kailiuko nusėdimo ant audinio ar jo pažeidimų nagais.

Mūsų rekomendacijos

  • Kokybė ir stilius viename - sofa lova Bombay. Šis prabangus baldas ne tik papuoš jūsų svetainę, o ir taps išskirtine interjero detale. Moderni sofa-lova Bombay yra universali, tad labai greitai ir be didelių pastangų galėsite pakeisti jos statymo kampą. 
  • Žaismingas dizainas namų charakteriui atskleisti - sofa lova Sky. Norintiems į namus įnešti modernumo ir unikalumo gūsį bei suteikti stilingos charizmos Sofa-lova Sky - idealus pasirinkimas! Sky ne tik baldas, bet ir išskirtinis namų stiliaus akcentas. Unikalus sofos-lovos dizainas trauks kiekvieno akį ir bendrą kambario erdvę pavers modernia ir gaivia.
  • Kai norisi minkšto kampo, bet sofos lovos pavidalu - sofa lova Taro 2 in 1. Šis stilingas baldas yra daugiafunkcinis - atrodo, kaip sofa lova, bet panorėjus gali tapti ir minkštu kampu. Tokia išskirtinė baldo savybė leis ne tik mėgautis sofa-lova ar minkštu kampu pagal jūsų poreikį, o ir kambaryje sutaupys vietos.

Tikimės, jog šie patarimai ir pasiūlymai padės jums išsirinkti idealią sofą lovą, kuri ne tik puikiausiai tiks jūsų namų interjerui, o ir sukurs jaukią nuotaiką. Nepamirškite, jog sofa lova su miegojimo funkcija turi tapti ne tik gražiu namų akcentu, bet ir funkcionalia bei patogia poilsio vieta.


Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Moon

€499

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Caprioli

€1 199

€999

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Adela

€749

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Moon

€499

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Caprioli

€1 199

€999

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Adela

€749