Kaip teisingai namuose turi stovėti miegamojo lova?

Miegas yra vienas iš svarbiausių gyvenimo komponentų, tiesiogiai veikiantis mūsų fizinę ir psichologinę sveikatą. Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad ramiau miegantys žmonės ne tik greičiau atsigauna, bet ir efektyviau sprendžia kasdienius gyvenimo iššūkius. Svarbu suprasti, kad miegamosios vietos organizavimas yra neatsiejama kokybiško miego dalis. Į tai atsižvelgiant, klausimas apie tai, kaip turi stovėti miegamojo lova, tampa esminiu. Miegamojo lovos vieta ne tik estetiškai dera prie interjero, bet ir tiesiogiai veikia miego kokybę. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip lova harmonizuoja su aplinka, ar ji patogiai pasiekiama, ar pakankamai užtenka vietos aplink šį baldą. Visi šie veiksniai gali turėti įtakos ne tik miego kokybei, bet ir bendram kasdienio komforto pojūčiui. Šis straipsnis pateiks kelis esminius faktus apie tai, kaip statyti lovą miegamajame, atsižvelgiant į miego ir kasdienio komforto perspektyvas. Juk dauguma mūsų daugiausiai laiko praleidžiame būtent šioje patalpoje – miegamajame.

Pagrindinės rekomendacijos kaip turi stovėti miegamojo lova

Miego kokybė ir sveikatos gerovė glūdi ne tik tarp patalpų sienų, bet ir ten, kur stovi miegamojo lova. Svarbu nepamiršti, jog tai, kaip turi stovėti miegamojo lova, gali turėti didelę įtaką ne tik miego komfortui, bet ir bendrai harmonijai namuose. Nagrinėjant klausimą „Kaip turi stovėti miegamojo lova?“, esminius aspektus, kurie gali paveikti ne tik miegamojo dizainą, bet ir asmens kasdienybę, išryškina pagrindinės taisyklės ir rekomendacijos. 

 1. Orientuotis pagal geografinę kryptį. Miegamojo lova turėtų būti orientuota pagal geografinę kryptį. Daugelis ekspertų rekomenduoja, kad galva būtų nukreipta į šiaurės arba rytų pusę, nes tai susiję su teigiamais energijos srautais.
 2. Atstumas nuo durų. Svarbu, kad lova nebūtų tiesiai prie durų. Tai ne tik sumažina triukšmo lygį, bet ir suteikia jums daugiau privatumo bei ramybės. Taip pat yra svarbu miegamojo lovą statyti toliau nuo durų, kad įeinant į miegamąjį šios neatsitrenktų į lovą ir jos nebraižytų.
 3. Atsižvelgti į atstumą nuo langų ir durų. Lova neturėtų stovėti tiesiai prie durų arba langų. Tokiu būdu išvengsite šviesos trūkumo, bei sukursite didesnį erdvės įspūdį.
 4. Tvirtos sienos ir aštrūs kampai. Jei įmanoma, pasirinkite miegamojo lovą statyti prie tvirtos sienos. Tai suteiks jums didesnį saugumo ir stabilumo jausmą. Geriau lovos nestatyti į kampą tarp dviejų sienų. Tai gali trukdyti teigiamam energijos srautui ir blaškyti jūsų miegą.
 5. Atkreipti dėmesį į erdvės harmoniją. Miegamojo lova turėtų harmoningai derėti su kitais miegamojo baldais ir bendrais patalpos elementais. Tai suteiks jums jaukumo jausmą ir padės sukurti ramią miegamąją aplinką.

Atsižvelgiant į šias taisykles, galite sukurti optimalias sąlygas miegamajame, kurios ne tik skatins gilų miegą, bet ir prisidės prie bendros gyvenimo kokybės.

kaip turi stoveti miegamojo lova

Ko reikėtų vengti pasirenkant miegamojo lovos vietą 

Miegamojo lovos vieta yra kaip erdvės širdis, kurioje pulsuoja raminantis miegas ir poilsis. Kaip statyti lovą tampa esminiu aspektu, kuris gali tiesiogiai paveikti jūsų kasdieninį gyvenimą ir bendrą sveikatos gerovę. Toliau pateikiame esmines klaidas, kurių svarbu išvengti, renkantis miegamojo lovos vietą.

Neatitinkanti geografinė orientacija:

Nenustatę lovos pagal geografinę kryptį, galite patirti energijos nesuderinamumą, kuris gali neigiamai paveikti miego kokybę. Vengti statyti lovos galvą į pietvakarius, nes tai gali sukelti nuovargį ir nesveiką miegą.

 1. Per arti durų ar langų. Aplink lovos vietą turėtų būti pakankamai erdvės, kad išvengtumėte triukšmo, oro ir šviesos pertekliaus. Netinkama lovos vieta, arti durų ar langų, gali trukdyti ramiam miegui ir sumažinti jūsų privatumą.
 2. Miegamojo lovos su čiužiniu vieta tiesiogiai prie sienos kampo. Miegamojo lovos statymas tiesiai į kampą gali sukelti energijos stagnaciją ir disbalansą. Venkite aštrių kampų, nes jie gali trukdyti teigiamam energijos srautui, kuris yra svarbus geram miegui.
 3. Netinkamas derinimas su kitais baldais. Neharmoningas santykis su aplinka gali sukurti vizualinį ir energetinį nesuderinamumą. Rinkitės lovos vietą taip, kad ji derėtų su kitais miegamojo baldais, kuriuos jau turite. Taip sukursite harmoningą bendrą miegamojo vaizdą.
 4. Lova per arti elektros laukų šaltinių. Venkite miegamojo lovą statyti arti elektros laukų šaltinių, tokių kaip elektros laidai, rozetės ir kiti elektros prietaisai. Ilgalaikis šių prietaisų poveikis gali turėti neigiamos įtakos miego kokybei ir bendrai sveikatai.
 5. Erdvės apšvietimo nepaisymas. Natūrali, nei per šviesi, nei per tamsi aplinka taip, kaip turi stovėti miegamojo lova. Svarbu atsižvelgti į natūralų ir dirbtinį apšvietimą, kad sukurtumėte jaukią ir ramią aplinką.

Renkantis miegamojo lovos vietą, verta vengti šių klaidų, kad sukurtumėte organizuotą ir jaukią aplinką, kuri sukurtų galimybę jums patirti gilų ir jėgas atstatantį miegą.

kaip statyti lova

Konstanta miegamojo lovos komponavimo variantai

Miegamojo lova Konstanta – tai ne tik paprastas miegamojo baldas, bet ir stilius, kurį galima pritaikyti įvairiems interjerams. Ši lova sukuria patogią ir elegantišką atmosferą, o jos pavadinimas akcentuoja nuolatinį komforto jausmą, kurį ji teikia. Toliau pateiksime keletą variantų, kaip statyti miegamojo lovą Konstantą.

kaip statyti lova Konstanta

 1. Minimalistinė elegancija. Konstanta miegamojo lova puikiai tinka minimalistiniam stiliui. Jos tiesios linijos ir neutralios spalvos ne tik atspindi modernumą, bet ir suteikia ramų toną miegamajam. Kaip statyti lovą miegamajame? Geriausia šią lovą statyti prie sienos, bet per vidurį. Taip miegamojo lova išliks pagrindiniu miegamojo akcentu. Šalia miegamojo lovos galima pastatyti subtilų naktinį staliuką, o ant jo žavingą staliuko elementus ir šviesią šviestuvą, sukurdami subtilų miegamąją aplinką.
 2. Funkcinė erdvė. Nors ir gali atrodyti, jog miegamojo lova Konstanta yra didelė, iš tiesų, ji yra labai kompaktiška. Miegamąjį ši lova gali paversti itin funkcionalia erdve. Tad kaip statyti lovą, kad ši išliktų vieta miegui bei suteiktų daugiau erdvės? Miegamojo lovą Konstantą galima statyti ir šonu, ties siena, paliekant nedidelį tarpelį, kad būtų patogu ją pakelti ir pasiekti patalynės dėžę. Tokiu būdų pastatyta lova suteiks didesnį ervės įspūdį ir neblokuos pradėjimų, suteiks daugiau vietos patiesti kilimą ar pastatyti spintą.

Šie pavyzdžiai, kaip turi stovėti miegamojo lova, tik nedidukas akcentas galimybių gausoje, kurią suteikia lova Konstanta. Svarbu prisiminti, kad miegamasis yra asmeninė erdvė, todėl galvodami kaip statyti lovą miegamajame, atsižvelkite į savo individualius poreikius ir skonį.


Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta

€849

€749

Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta Lux

€749

€649

Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta

€849

€749

Dienos pasiūlymas

Lova Konstanta Lux

€749

€649