Geriausi baldai: geriausiųjų sąrašas Lietuvoje

Geriausi baldai tie, kurie ne tik atitinka funkcionalumo poreikius, bet ir yra kokybiški, meistriškai pagaminti bei estetiškai patrauklūs. Lietuva pasižymi giliomis tradicijomis baldų gamyboje, mūsų šalyje galima rasti įspūdingą įvairovę baldų gamintojų, kurie garsėja savo aukščiausio lygio meistriškumu ir kokybe. Geriausi baldai Lietuvoje pabrėžia aukščiausią kokybės standartą bei meistriškumą, kuris yra įkūnijamas kiekviename sukurtame produkte. Baldai ne tik tarnauja kaip funkcionalūs elementai interjere, bet ir tampa puikiu stilistiniu akcentu, kuris prideda elegancijos ir charakterio jūsų namams ar biurui.

Pasirinkimas tarp geriausių Lietuvos baldų gamintojų gali būti išties sunkus, nes kiekvienas iš jų turi savo unikalų braižą ir požiūrį į baldus. Tačiau vienas dalykas yra bendras: aukščiausio lygio kokybė, meistriškumas ir įdomūs dizaino sprendimai, kurie padaro šiuos baldus nepakeičiamais ir norimais tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Tad, ieškant geriausių baldų Lietuvoje, svarbu atkreipti dėmesį į gamintojų istoriją, kokybės standartus ir dizaino unikalumą, kad atrastumėte tobulus baldus, kurie atspindės jūsų skonį ir stilių bei ilgam tarnaus jūsų erdvės grožiui ir funkcionalumui.

Populiariausios baldų kategorijos Lietuvoje

Baldai yra ne tik būtinas namų ar biurų elementas, bet ir svarbi interjero dalis, kurianti jaukumą, funkcionalumą ir stilių. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, gyvuoja tam tikros baldų kategorijos, kurios išsiskiria didžiausiu paklausumu ir populiarumu tarp gyventojų. Šios populiariausios baldų kategorijos atspindi ne tik pasikeitusias gyvenimo būdo ir interjero tendencijas, bet ir individualius vartotojų poreikius bei skonį.

 1. Svetainės baldai. Sofos, minkšti kampai, foteliai, kėdės ir stalai, yra viena iš populiariausių baldų kategorijų Lietuvoje. Juk, svetainė yra vieta, kur žmonės leidžia daug laiko, priimdami svečius, žiūrėdami televizorių ar tiesiog ilsėdamiesi. 
 2. Virtuvės baldai. Kita populiari baldų kategorija Lietuvoje yra virtuvės baldai, įskaitant stalus, kėdes, spintas ir virtuvės įrangą. Virtuvė yra vieta, kur šeimos susirenka kartu, dalinasi patiekalais ir bendrauja, todėl svarbu turėti funkcionalius ir patogius virtuvės baldus. 
 1. Miegamojo baldai. Miegamasis yra vieta, kur mes praleidžiame didžiąją dalį savo laiko, todėl svarbu turėti jaukią ir patogią miegamojo aplinką. Miegamojo baldai, įskaitant lovą, spintas, komodas ir naktinius staliukus, yra labai populiarūs tarp Lietuvos gyventojų.
 2. Darbo kambario baldai. Šiais laikais darbo kambario baldai tampa vis svarbesne gyvenamųjų erdvių dalimi. Patogus darbo stalas, ergonomiška kėdė ir tinkamai išdėstyti korpusiniai baldai, būtini norint sukurti produktyvią ir komfortišką darbo aplinką.
geriausi svetaines baldai sofa lova bombay

Šios populiarios baldų kategorijos Lietuvoje atspindi ne tik šalies gyventojų gyvenimo būdą ir poreikius, bet ir interjero tendencijas bei skonį. Renkantis baldus, svarbu atsižvelgti į savo asmeninius poreikius, funkcionalumą ir stilių, kad sukurtumėte harmoningą ir jums mielą gyvenamąją ar darbo aplinką.

Geriausi miegamojo baldai

Miegamasis yra vieta, kurioje praleidžiame didžiąją savo dienos dalį, todėl svarbu turėti jaukią ir komfortišką miegamojo aplinką. Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, vyrauja gausus miegamojo baldų pasirinkimas, kuris skiriasi dizainu, kokybe ir funkcionalumu. Toliau pateikiame populiariausius šios kategorijos baldus:

 1. Miegamojo lovos. Lova yra pagrindinis miegamojo elementas, todėl svarbu išsirinkti kokybišką ir patogią lovą bei čiužinį. Lietuvoje populiarūs yra įvairūs lovų tipai, pradedant nuo klasikinio dizaino ir baigiant moderniomis lovomis, su patogiais ortopediniais čiužiniais ar integruotu apšvietimu galvūgalyje. Geros lovos suteikia tinkamą stuburo palaikymą ir užtikrina ramų bei sveiką miegą.
 2. Spintos ir komodos. Spinta ar komoda miegamajame sukuria ne tik papildomos vietos laikyti drabužius ar kitus asmeninius daiktus, bet ir tampa svarbia erdvės dalimi. Lietuvos rinkoje galima rasti įvairių spintų ir komodų - nuo modernių ir minimalistinių iki klasikinių bei elegantiškų. Svarbu, kad šie baldai būtų funkcionalūs, patvarūs ir atitiktų individualius poreikius.
 3. Naktiniai staliukai. Naktiniai staliukai yra neatsiejama miegamojo dalis. Ant šių baldų patogu laikyti knygas, telefonus ar kitus asmeninius daiktus. Geriausi naktiniai staliukai Lietuvoje pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir stiliaus bei dizaino subtilybėmis, kurios puikiai harmonizuoja su visu miegamojo interjeru.
geriausi miegamojo baldai lova imperial

Geriausi svetainės baldai

Svetainė yra bene dažniausiai lankoma vieta namuose, kurioje susirenka šeima, draugai, laikas leidžiamas poilsiaujant. Todėl svarbu turėti ne tik funkcionalius, bet ir stilingus svetainės baldus, kurie atspindėtų jūsų asmeninį skonį bei sukurtų jaukią ir patrauklią erdvę.

 1. Sofos lovos ir foteliai. Miegamosios sofos yra neatsiejama svetainės dalis, kuri dažniausiai namuose kuria jaukumą ir patogumą. Lietuvoje populiariausios yra sofos, kurios pasižymi minimalistiniu ar moderniu dizainu, turi kokybiškus audinius ir tvirtą konstrukcija. Foteliai taip pat yra svarbi svetainės dalis, kuri suteikia individualų komfortą bei papildomą sėdėjimo vietą.
 2. Žurnaliniai staliukai. Šie baldai yra ne tik praktiški, bet ir dekoratyviniai elementai, kurie sukuria vieningą svetainės įvaizdį ir suteikia papildomos vietos įvairiems daiktams laikyti ar pasidėti. Populiariausi Lietuvoje yra žurnaliniai staliukai, kurie pasižymi moderniu dizainu ir funkcionalumu, turi integruotus stalčius ir lentynas.
 1. TV staliukai ir vitrinos. Svarbūs svetainės akcentai, kurie padeda organizuoti erdvę bei suteikia vietos technikai ir kitiems daiktams pasidėti. Populiariausi Lietuvoje yra modernaus ar minimalistinio stiliaus TV staliukai, su giliais stalčiais ir lentynomis. Nuo pastarųjų neatsilieka ir modernios vitrinos, kuriose taip pat galima laikyti įvairius daiktus ir namų dekoro elementus bei taures. 
geriausi baldai sofa lova adela

Geriausi virtuvės baldai

Virtuvė yra viena iš svarbiausių erdvių namuose, kurioje ne tik ruošiamas maistas, bet ir dalijamasi gyvenimo akimirkomis bei priimami svečiai. Todėl virtuvės baldai turi būti ne tik praktiški, bet ir estetiškai patrauklūs, kad sukurtų harmoningą ir funkcionalų šios erdvės dizainą.

 1. Virtuvės spintos ir valgomojo stalai. Virtuvinės spintos ir valgomojo stalai yra būtini baldai, kurie suteikia vietos indams, maisto produktams ir kitai virtuvės įrangai. Lietuvoje populiarios yra aukštos kokybės, modernaus dizaino virtuvinės spintos su daugybe lentynų ir ištraukiamų stalčių. Modernūs, minimalistiniai ar natūralumu alsuojantys valgomojo stalai taip pat yra populiarus pasirinkimas tarp Lietuvos gyventojų.
 2. Virtuvinės spintelės ir komplektai. Virtuviniai komplektai yra ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvus virtuvės elementas, kuris suteikia papildomą vietą maisto gaminimui, daiktų laikymui bei šeimos susibūrimams. Lietuvoje yra populiariausi modernaus dizaino virtuviniai komplektai, su įmontuota kompaktiška technika.
 3. Virtuvės įranga. Virtuvės įranga, tokia kaip kriauklės, kaitlentės ir orkaitės - svarbi šios erdvės dalis, kuri padeda efektyviai ruošti maistą. Lietuvoje yra populiariausia aukštos kokybės, energiją taupanti virtuvės įranga.
geriausi virtuves baldai

Geriausi vonios kambario baldai

Vonios kambarys yra neatsiejama namų dalis, kurioje galima pradėti arba baigti savo dieną. Svarbu įsigyti vonios kambario baldus, kurie ne tik atitiktų jūsų poreikius, bet ir sukurtų jaukumą.

 1. Vonios spintos. Vonios spinta yra būtina, siekiant išlaikyti tvarką ir organizuoti higienos reikmenis bei kitus daiktus. Lietuvoje populiariausios yra minimalistinio ir modernaus dizaino vonios spintos su stiklu arba veidrodžiais. Šie baldai suteikia vietos saugoti daiktams ir papildo vonios kambario interjerą elegantišku akcentu.
 1. Komodos. Vonioje esančios komodos papildo erdvę ir sukuria papildomos vietos padėti ar laikyti tam tikrus daiktus. Lietuvoje yra populiariausios komodos su stalčiais, kurie yra ganėtinai platūs ir gilūs. Tai sukuria galimybe patogiai laikyti rankšluosčius ir kitas higienos priemones.
geriausi vonios kambario baldai

Geriausi prieškambario baldai

Prieškambaris yra pirmoji erdvė, kurioje svečiai įeina į jūsų namus, todėl svarbu, kad ji būtų ne tik patogi, bet ir graži. Prieškambario baldai padeda sutvarkyti erdvę, saugoti drabužius ir kitus daiktus bei sukurti pirmąjį įspūdį apie namus.

 1. Prieškambario komplektai. Komodos su durelėmis, kabyklos ir lentynos yra praktiški baldai, kurie padeda organizuoti ir sutvarkyti prieškambario erdvę. Populiariausi Lietuvoje prieškambario komplektai yra sudaryti iš 3 dalių - kabyklos, spintelės ir lentynos. 
 2. Drabužinės. Drabužinė yra vienas iš pagrindinių prieškambario baldų, suteikiantis vietos saugoti drabužius, aksesuarus ir avalynę. Lietuvoje yra populiarios modernaus dizaino drabužinės su stalčiais.
 3. Batų dėžės. Šis akcentas yra svarbus prieškambario elementas, kuris sukuria papildomos vietos tvarkingai laikyti avalynę. Lietuvoje populiariausios yra stilingos, medžiaginės ar plastmasinės permatomos batų dėžės. 
geriausi prieskambario baldai korpusiniai baldai terina

Geriausi lauko baldai

Lauko baldai yra svarbus elementas, kuriant jaukią ir funkcionalią išorinę erdvę. Šie baldai suteikia galimybę mėgautis laiko leidimu lauke su šeima ar draugais bei kurti patrauklų išorinį interjerą.

 1. Lauko stalai. Tai yra pagrindiniai lauko baldai, kurie suteikia vietos valgyti lauke, mėgautis puodeliu kavos ar tiesiog ilsėtis. Populiariausi Lietuvoje yra rataninio stiliaus, mediniai arba metaliniai lauko stalai, kurie yra atsparūs oro sąlygoms ir lengvai prižiūrimi.
 2. Lauko kėdės ir foteliai. Lauko kėdės ir foteliai yra svarbus elementas, padedantis sukurti patogią ir jaukią lauko erdvę. Šie baldai suteikia galimybę mėgautis gamta, skaityti knygas ar tiesiog ilsėtis. Lietuvoje populiarios yra medinio ar metalinio rėmo, taip pat rataininio stiliaus lauko kėdės ir foteliai, kurie turi patogias bei vandeniui atsparias sėdimas dalis. 
 3. Lauko sofos. Lauko sofos yra puikus baldas, kuris prideda jaukią ir sukuria patogia vietą įsitaisyti lauke. Šie baldai suteikia galimybę ramiai skaityti knygą ir mėgautis gero oro teikiamais džiaugsmais nuosavame kieme, balkone ar terasoje. Populiariausios Lietuvoje yra rataninio stiliaus, medinio ir metalinio rėmo sofos, kurios turi minkštas sėdimas dalis, atsparias vandeniui. 
geriausi lauko baldai

Geriausi biuro baldai

Biuras yra vieta, kurioje praleidžiame didelę dalį savo darbo dienos, todėl svarbu, kad jame stovėtų patogūs, funkcionalūs ir stilingi baldai, kurie skatina produktyvumą ir gerina bendrą savijautą. Geriausi biuro baldai atspindi aukštą kokybę, ergonomiškumą ir stilių.

 1. Darbo stalai ir kėdės. Tai yra pagrindiniai biuro baldai, kuriuos reikia atidžiai pasirinkti siekiant užtikrinti patogumą ir produktyvumą darbe. Lietuvoje yra populiarūs ergonomiški darbo stalai su reguliuojama aukščio funkcija ir patogiomis kėdėmis, kurios padeda išlaikyti teisingą sėdėjimo poziciją ir sumažinti įtampą nugaroje.
 2. Spintos ir lentynos. Spintos ir lentynos yra svarbūs biuro baldai, kurie padeda organizuoti ir saugoti dokumentus, darbo reikmenis ir kitus daiktus. Labai populiarios Lietuvoje yra modernaus dizaino spintos su daugybe skyrių, stalčių ir užrakinimo sistema, kuri suteikia saugumą darbo aplinkoje.
 3. Biuro foteliai ir sėdmaišiai. Šie minkšti baldai yra neatsiejami biuro erdvės elementai. Jie suteikia galimybę priimti partnerius ir kolegas bei minutėlei prisėsti ir atsipalaiduoti. Lietuvoje populiarūs yra ergonomiški ir minkšti, griežtesnių formu foteliai bei įvairiaspalviai sėdmaišiai.
geriausi biuro baldai fotelis king

Geriausi vaiko kambario baldai

Vaiko kambario baldai yra svarbus elementas, kuris ne tik suteikia komfortą, bet ir skatina vaiko kūrybiškumą, saugumą ir sveiką augimą. Jie turi būti funkcionalūs, saugūs ir estetiškai patrauklūs, atitinkantys tiek vaiko, tiek tėvų poreikius ir lūkesčius.

 1. Vaikiškos lovos. Vaikiška lova yra pagrindinis mažylio kambario baldas, kuris turi užtikrinti ne tik patogų miegą, bet ir saugumo jausmą. Lietuvoje labai populiarios yra viengulės lovos su šoniniais apsauginiais bortais arba lovos su ištraukiamais stalčiais, kurie suteikia papildomą saugumą ir vietą saugoti drabužius ar žaislus.
 2. Vaikiški stalai ir kėdės. Tai yra labai svarbūs vaiko kambario baldai, kurie skatina mažojo kūrybiškumą, mokymąsi ir žaidimus. Populiariausi Lietuvoje yra spalvingi ir funkcionalūs vaikiški stalai su reguliuojamu aukščiu ir derančiomis kėdėmis.
 3. Spintos ir lentynos. Šie korpusiniai baldai būtini baldai vaiko kambariui. Jie padeda organizuoti ir saugoti drabužius, knygas ir žaislus. Lietuvoje yra populiarios spalvingos ir funkcionalios spintos su stalčiais ar lentynomis, kurios suteikia vietos saugoti ir tvarkyti vaiko daiktus.
geriausi vaiko kambario baldai dvigulis miegamas fotelis laviva

Geriausi minkšti baldai

Minkšti baldai yra nepakeičiama namų interjero dalis. Šie baldai suteikia bendrai erdvei jaukumo ir patogumo jausmą. Minkšti baldai tik turi būti ne tik komfortiški, bet ir atitikti stiliaus reikalavimus bei suteikti galimybę mėgautis poilsiu.

 1. Sofos lovos. Miegamosios sofos yra vienas iš populiariausių ir būtiniausių minkštų baldų namuose. Jos suteikia patogią sėdimąją vietą tiek šeimos susibūrimams, tiek svečiams priimti. Lietuvoje yra labai populiarios aukštos kokybės ir modernaus dizaino sofos su pagalvėmis, patogiu atlošu ir tvirta konstrukcija, kurios suteikia ne tik komfortą, bet ir stilių jūsų interjerui.
 2. Minkšti kampai. Šie minkšti baldai yra puikus sprendimas, siekiant išnaudoti erdvę efektyviai ir sukurti komfortą svetainės erdvėje. Minkšti kampai ne tik suteikia daugiau sėdimos vietos, bet ir sukuria jaukumą ir stiliaus pojūtį namuose. Lietuvoje populiariausi yra dideli ir kokybiški minkšti kampai su miegojimo funkcija, dengti veliūriniu arba eko odos audiniu.
 3. Foteliai ir pufai. Tokie baldai yra jaukumą kuriantys namų interjero akcentai. Foteliai ir pufai prideda papildomos sėdimosios vietos erdvei ir sukuria stilingą įvaizdį. Lietuvoje labai populiarūs yra klasikinio, modernaus ar skandinaviško stiliaus pufai ir foteliai, dengti įvairiaspalviais audiniais.

Pagal kokius veiksnius išsirinkti tinkamiausius baldus?

Baldai yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis, tad svarbu rūpintis, kad jie ne tik atitiktų mūsų poreikius, bet ir būtų ilgaamžiai ir estetiškai patrauklūs. Kai renkamės baldus, svarbu atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius, kurie padės užtikrinti, kad pasirinkti baldai būtų tinkamiausi.

Kokybė

Baldų kokybė yra vienas svarbiausių veiksnių, kurį reikia įvertinti renkantis tinkamus baldus. Aukštos kokybės baldai dažniausiai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir pasižymi tvirta konstrukcija bei ilgaamžiškumu. Įsigiję kokybiškus baldus jais džiaugsitės dar ilgus metus, o dėl jų valymo ir priežiūros nereikės daug galvoti.

Dizainas

Dizainas taip pat yra svarbus faktorius, į kurį reikia atsižvelgti. Baldai turėtų atitikti jūsų interjero stilių ir sukurti harmoningą bei estetiškai patrauklią aplinką. Svarbu atkreipti dėmesį ir į audinių specifikacijas bei nusidėvėjimą. Nepamirškite baldų derinti ne tik prie interjero, bet ir rinktis juos tokius, kokie jums labiausiai prie širdies! 

Tvarumas

Vis labiau populiarėjantis veiksnys renkantis baldus yra tvarumas. Tai apima ne tik gamybos procesą, bet ir medžiagų pasirinkimą bei galutinio produkto atliekų perdirbimą. Tvarūs baldai yra draugiški aplinkai ir prisideda prie ilgalaikio aplinkos išsaugojimo.

Kaina

Lengva numanyti, jog daugeliui žmonių prekės kaina taip pat yra labai svarbus faktorius renkantis baldus. Svarbu rasti pusiausvyrą tarp kokybės ir kainos - kad pasirinkti baldai atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą. Atminkite, jog geresni baldai beveik visada kainuos daugiau už vidutinės klasės baldus!


Rinkdamiesi naujus baldus, atsižvelkite į šiuos veiksnius ir apsvarstykite savo poreikius bei galimybes. Taip užtikrinsite, kad jūsų namai ar biuras bus įrengti su tinkamiausiais ir patraukliausiais baldais.


Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Bombay

€1 199

€999

Dienos pasiūlymas

Lova Imperial

€299

€259

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Adela

€749

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Livo

€749

€689

Dienos pasiūlymas

Fotelis King

€269

Dienos pasiūlymas

Komoda Terina

€169

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Bombay

€1 199

€999

Dienos pasiūlymas

Lova Imperial

€299

€259

Dienos pasiūlymas

Sofa-lova Adela

€749

Dienos pasiūlymas

Minkštas kampas Livo

€749

€689

Dienos pasiūlymas

Fotelis King

€269

Dienos pasiūlymas

Komoda Terina

€169